Etiket: Hanedan

KORSAN HANEDAN OPERASYONU

Ykavalaliılın ilk 8 aylık döneminde ünlü markaların taklitlerinden oluşan 1 milyon 934 bin 513 korsan ürün ele geçirildi. El koyulan korsan ve taklit ürünler arasında kitapların başı çektiği görülürken, minyatür, hat, muska hatta tılsımlı gömleklerin de revaçta olduğu tespit edildi. Piyasaya sürülen sahte ürünler arasında en ilginç bulunanı ise korsan hanedan oldu.

Ele geçirilen korsan ürünlerle ilgili 293 bin kişi hakkında da yasal işlem uygulandığı bilgisine erişilirken; operasyonların sadece birisinden gerekli neticenin alınamadığı öğrenildi.

Share

OSMANLI HAKKINDA GÜNDEMİ SARSACAK MÜTHİŞ İDDİA

osmalı armaİttihad ve Terakkicilere karşı verdiği amansız mücadele ile tanınan, Lozan müzakerelerinde ülkemizi temsil eden ve Cumhuriyetin ilk Milli Eğitim Bakanı olma unvanını taşıyan Siyasetçi, Diplomat, Tarihçi, Doktor Rıza Nur’dan müthiş iddia: “Selçuklu ve Osmanlı diye ayrı ayrı iki devlet yoktur. Bu ikisi aynı devletin iki farklı hanedanıdır! Devletimiz aslında altı yüz değil; dokuz yüz küsur yaşındadır!”

Share

HANEDAN MENSUBU OLMAYAN TEK OSMANLI SULTANI!

300Tarih Gastesi’nden tarihi bir gazetecilik başarısı daha!  Uzun  ve titiz araştırmalarımız sonucunda; tarih kitaplarının yeniden yazılması gereken, gizli kalmış bir gerçeği daha ortaya çıkardık: Osmanlı’nın 27. Sultanı herkesin zannettiği gibi I. Abdülhamit değil; Laleli Baba isimli bir derviş. Yüzyıllardır bir sır olarak saklanılan, inanılması güç olayın perde arkasını sizler için araştırdık...

Share